Skedar
2015-08-19
323281
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKEDAR, 7 st., silver, 17/1800-tal, olika städer bl a Stockholm och Säter, vikt ca 340 g
Slitage, gravyrer