Stolar 6 st industridesign
2015-08-18
323261
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-talets senare del, industridesign, bemålad plåt, sitthöjd 44 cm
Rostiga med färgbortfall och bucklor