Ljuskrona med prismor 1800-tal
2015-08-18
323219
| Klubbat belopp | 12 000 SEK |
| Utropspris | 15 000 SEK |
LJUSKRONA med prismor, 1800-tal, järnstomme, delvis elektrifierad, höjd ca 80, diameter 55 cm
Skador, enstaka prismor kan saknas