Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan-stil, omkring 1900, mahogny, dekor av solfjäder samt klot, sitthöjd ca 46 cm
Skador, lagningar, fläckar
323216
2015-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här