Byrå 1800-tal
2015-08-18
323215
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HERRBYRÅ, 1800-tal, fanérad med valnötsrot samt delvis svärtad dekor, 7 lådor, höjd ca 140, 62x45 cm
Slitage, fanérskador, nyckel saknas