Karl Axel Pehrson färglitografi
2015-08-18
323206
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson 79, 381/385, färglitografi, bildmått ca 71x53 cm