Silverföremål 18-1900-tal
2015-08-18
323201
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
SILVERFÖREMÅL, 18-1900-tal, olika länder bl a Tyskland, England, Sverige, bestående av bl a miniatyrborstar, skedar, nålfat, bägare, äggkopp, silverfattning till skål, total vikt ca 1000 g
Delvis med slitage och gravyrer