Jambiya
2015-08-20
323189
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMBIYA, 1900-tal, fäste i ben med silverbeslag, balja i silver med ciselerat silverbeslag, längd 43 cm
Slitage