Cafébord i bemålad plåt
2015-08-17
323176
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CAFÉBORD, 1900-talets första hälft, bemålad plåt, höjd 72, diameter 55 cm
Skador