Akvarell 1800-tal
2015-08-20
323170
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AKVARELL, oidentifierad konstnär, blombukett, daterad 1849, 20,5 x 28 cm