Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-08-17
323044
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skogsmotiv med häst, otydligt signerad, olja på duk, ca 91x75 cm
Retuscher, krackeleringar, färgbortfall