Angelica Wiik färglitografi
2015-08-17
322944
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Nattliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi, ea, ca 59x42 cm