Angelica Wiik färglitografi
2015-08-17
322941
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Rosmadonna" signerad Angelica Wiik, 59/190, färglitografi, ca 50x21,5 cm