Angelica Wiik färglitografi
2015-08-16
322938
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), motiv från Blå porten, signerad Angelica Wiik, 42/290, färglitografi, ca 60x44 cm