Bordslampa, 1800-tal
2015-08-17
322918
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, vitmetall, 1800-talets andra hälft, iform av stående kvinna, höjd 45 utan lampsockel
Mindre slitage , putsrester