Klubbat för:
10 500 SEK
2 000 SEK
DRINKVAGN, 1950-tal, ÅRY Fanérprodukter, Nybro, mässing, brickor av teakfaner, höjd 67, brickans diameter 45 cm
En bricka med fanerskador
322913
2015-08-16