Appliquer Rokokostil
2015-08-15
322896
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
APPLIQUER, 1 par, 1900-talets andra hälft, rokokostil, stomme av mässing, behängd med olikslipade prismor, totalhöjd ca 40 cm
Brukslitage