Lena Linderholm Skördetid
2015-08-15
322883
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben med tekanna körsbär och vallmo, signerad och numrerad Lena Linderholm 134/225, färglitografi, bladmått ca 80x60 cm