Golvlampa
2015-08-16
322828
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, 3 rörlig ljusarmar med skärmar, höjd ca 150 cm
Slitage