Tallrikar tekoppar Kina 17/1800-tal
2015-08-15
322823
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, TEKOPPAR med FAT, 17 /1800-tal, 5 dlr, delvis dekor i emaljfärger samt järnoxidröd
Nagg, sprickor