Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2015-08-15
322807
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956), Skeppsbron signerad och daterad V Kliuchnikov -10, 61x79 cm