Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-08-14
322710
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets början, motiv från Hardangerfjorden, olja på duk, otydligt signerad, 66 x 93 cm