Ring 23 k guld
2015-08-16
322709
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 23 k guld, fasetterade vita stenar, Annie Stenström, Norrköping 1931, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 3,5 g, originaletui
Stenar med smärre slitage och nagg, etui skadat och med omfattande slitage