Ring 23 k guld
Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
RING, 23 k guld, fasetterade vita stenar, Annie Stenström, Norrköping 1931, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 3,5 g, originaletui
Stenar med smärre slitage och nagg, etui skadat och med omfattande slitage
322709
2015-08-16