Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-08-14
322705
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Kvinna med rosor, olja på pappannå, otydligt signerad och daterad
34 x 23 cm