Uno Vallman
2015-08-14
322663
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap med båtar, signerad och daterad Uno Vallman 1982, olja på duk, 28 x 35 cm