Olle Nordberg oljemålning
2015-08-14
322662
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Man och Kvinna, signerad Olle Nordberg daterad 66, olja på pannå, 38 x 46 cm