Carl Erik Trulsson oljemålning
2015-08-14
322655
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL ERIK TRULSSON (1924-), Landskap med hässjor, olja på duk, signerad CE Trulsson, 38 x 46 cm