Karin Olsson oljemålning
2015-08-12
322519
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARIN OLSSON (född 1928), "Blått landskap", signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 65 x 65 cm