Samling broscher
2015-08-12
322514
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BROSCHER, 37 st, bl.a. jugend, 1900-tal, koppar, varierande mått
Bruksslitage