Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, skulptur, Kosta, i form av isblock med isbjörnar, signerad KOSTA V.LINDSTRAND 4? 90012 , höjd 15, längd 25 cm
Nagg
322497
2015-08-12