Hallbyrå Louis XVI-stil
2015-08-12
322482
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HALLBYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt, fanérad i olika trädslag bl.a. mahogny, höjd ca 75, 38 x 28 cm
Slitage och skador, fanérbortfall