Silverföremål bl a 1800-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
KURIOSA, bl a silver och 18 k guld, delvis 1800-tal, bestående av bl a: mynt, medaljer, minnesmedaljonger, etuier och tändare, fat WA Bolin silver 1965, toiletteskrin i glas med silverlock, total silvervikt ca 600 g
Slitage, delvis med gravyrer
322477
2015-08-12