Carl Milles
2015-08-14
322450
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CARL MILLES (efter,1875-1955): Antikiserande kvinna, stämpelsignerad och numrerad C Milles, 76/200, relief, terrakotta, 41x30,5 cm