Skåp Jugend
2015-08-11
322431
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, Jugend, 1900-tal, skuren dekor, bakomligande inredning med hullor och lådor, hantag i mässing, höjd ca 140, 88 x 50 cm
Ett draghantag saknas, skador, slitage