Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
VITRINSKÅP, jugendstil, 1900-talets första hälft, fanerat i mahogny, skåpsdörrar med blyinfattat glas, textilklädda hyllplan, höjd ca 105, 68x37 cm
Bruksslitage
322419
2015-08-11