Tekanna England
2015-08-11
322373
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
WILLIAM FEARN, tekanna, sterlingsilver, London 1810 , längd ca 26 cm, vikt ca 770 g
Äldre lagningar, slitage, skador