Ludvig Richarde Marint motiv
2015-08-10
322326
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Marint motiv, signerad och daterad L Richarde -97, olja på pannå, ca 31 x 42 cm