Carl Gustaf Hiort af Ornäs soffa
2015-08-10
322272
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, soffa, 1950-tal, tresitsig, ek, ryggen med flätade läderremmar, höjd 72, soffans längd 180 cm
Bruksslitage, någon rem av