Picknickset
2015-08-09
322262
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PICKNICKSET, 1900-talets första del, fodral i ek, 6 dricksglas 6 snapsglas
Brukslitage