Eric Hallström blandteknik
2015-08-09
322243
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Bygata, signerad och daterad Eric Hallström -31, blandteknik, 35x44 cm