Taklampa P. O. Ström för IKEA
2015-08-09
322216
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, P.O Ström för IKEA, 1960/70-tal, höjd ca 34 cm, exklusive sladd, brunlackerad, vit invändig, diameter ca 56 cm.
Bucklor, repor