Sven x:et Erixon färglitografi
2015-08-09
322211
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): "Ryskt i Junotäppan", signerad, provtryck, färglitografi, 46 x 56 cm