Skedar silver
2015-08-08
322145
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKEDAR, 17/18/1900-tal, bl.a. Rosenholm och svensk spetsig, vikt ca 740 g
Slitage, skador, gravyrrer