Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CARL MALMSTEN, soffa, "Visingsö", mörkbetsad bok, soffans längd 200 cm
Zustandsbeschreibung
Brukslitage, tyg med fläckar och skador
322121
2015-08-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner