Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
SOFFBORD / MATBORD, 1960-tal, Märkt Tingströms, Bra Bohag, Model Sesam, teak, soffbordets mått höjd 58 (70), 130x68 (123) cm
Brukslitage, blekt
322119
2015-08-08