Silverskedasr och fruktknivar 1800-tal
2015-08-08
322089
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKEDAR, 16 st., FRUKTKNIVAR, 3 st, SALTSKED, 1800-tal, silver, olika modeller, total vikt ca 344 g
Delvis omarbetade, slitage, delvis med gravyr