Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-08-08
322087
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, England, skogslandskap med figurer, olja på duk, otydligt signerad och daterad, 26 x 44 cm