Spegel Karl-Johan
2015-08-07
322055
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, Karl Johan, 1800-tal, bronserad, dekor med motiv av kolonetter samt fleuroner och maskaroner, höjd ca 102 cm
Slitage, dekorbortfall