Simone de Dardel oljemålning
2015-08-08
322024
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIMONE DE DARDEL (1913-1996): "Landskap III, signerad Simone d Dardel, olja på duk, ca 55 x 46 cm