Skåp 1800/1900-tal
2015-08-07
322019
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGSKÅP, 1800/1900-tal, bemålat, svaravade detaljer, höjd ca 55, 34x23 cm
Slitage och färgbortfall